fbpx

Zapraszamy Was do przyłączenia się do akcji marki Decathlon "Etos Strażników Łowisk". Jeśli uznajesz siebie za etycznego wędkarza i wszystkie twoje działania związane z twoją pasją, ukierunkowane są na: humanizm względem złowionych ryb, postrzegania drugiego wędkarza, ochrony przyrody i co istotne jesteś wrogiem zaśmiecania brzegów rzek, jezior i stawów, to Etos Strażników Łowisk jest miejscem dla Ciebie, miejscem w którym powinieneś wygodnie zasiąść.

Twoja rejestracja do Strażników Łowisk wprowadzi cię doi świata ludzi, którzy wyrażają się zdrowymi zasadami, wyznają Etos Wędkarza i 7 podstawowych punktów traktują jako wartości nadrzędne. Przystępując do Strażników Łowisk otrzymasz potwierdzenie Certyfikat Strażnika Łowisk - przyjdzie na Twoją pocztę e-mail. Ale to jeszcze nie wszystko co chcielibyśmy Tobie przekazać. Każda rejestracja w serwisie Fishster.pl w linku: www.fishster.pl/straznicy-lowisk/, to 5 złotych dla naszej fundacji przekazane przez markę Decathlon Polska.

 

wbb 202106 straznicy 3

 

Niemal półtora roku blokad i lokdownów nie pozwoliło nam działać, tak jakbyśmy chcieli. Pozamykane szkoły, warsztaty terapii zajęciowych, domy środowiskowe i wiele innych placówek, a co za tym idzie zakaz zgromadzeń i organizacji nawet niewielkich imprez plenerowych, utrudniło nam całkowicie normalne funkcjonowanie.

Rykoszetem dostały nasze finanse fundacji jak działalność na polu aktywizacji i promocji wędkarstwa osób z niepełnosprawnością.

Teraz jest bardzo duża szansa, że się to zmieni. Dzięki zaangażowaniu się w projekt każdego etycznego wędkarza mamy szansę powoli wrócić do normalność i próbować nadgonić, a z czasem wyprzedzić utracony czas. Do nadrobienia mamy bardzo dużo. Koniecznie musimy wrócić do kontynuacji PROGRAMU RYBOTERAPIA - warsztatów wędkarskich skierowanych do osób z niepełnosprawnością intelektualną i zespoloną. Wznowić na naszym kanale YouTube program Bliżej Ludzi – porozmawiajmy o życiu, promujący osoby niepełnosprawne w sporcie i rekreacji. Uruchomić planowany Program promocyjno-informacyjny „Przyjazna Infrastruktura” mający na celu promocję działalności osób prywatnych oraz instytucji w likwidowaniu barier architektonicznych, w tym dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnością nawodnych przestrzeni rekreacyjnych, takich jak kładki, pomosty wędkarskie, utwardzone dojazdy i podjazdy, parkingi i wiele innych. Nie zapominajmy też o naszych niepełnosprawnych wędkarskich sportowcach, dla których chcielibyśmy zorganizować drugi z kolei Puchar Wędkarzy Bez Barier.

Zarejestruj się już dziś, dołącz do grona etycznych wędkarzy i wesprzyj naszą fundację.

Rejestracja w linku: www.fishster.pl/straznicy-lowisk/

 

Dziękujemy i pozdrawiamy

Zarząd Fundacji Wędkarze Bez Barier
Norbert Stolarczyk

 

Kategoria: