fbpx
Kategoria:

Feederowy Puchar Fundacji Wędkarze Bez Barier

Do Nowego Miasta nad zalew nowomiejski, z różnych zakątków naszego kraju, przybyło dwunastu niepełnosprawnych wędkarzy. Zmagania przyszło im rozgrywać w strugach gęstego deszczu, wiejącego wiatru i piorunów, które przenikały zachmurzone niebo. Tak rozpoczął się Pierwszy Ogólnopolski Feederowy Puchar Wędkarzy Bez Barier. Organizatorami zawodów byli Fundacja Wędkarze Bez Barier oraz Koło PZW Nowe Miasto. Partnerami zawodów: Starostwo Płońskie, Gmina Nowe Miasto oraz Okręg PZW w Ciechanowie.

Kategoria:

Czy po trzech latach działalności WBB sprawy wędkarzy niepełnosprawnych idą w dobrym kierunku. Jak postrzegani są wędkarze niepełnosprawni i czy mogą liczyć na wsparcie Polskiego Zwiazku Wędkarskiego oraz integrację środowiska kolegów wędkarzy. Rybomania Poznań 2018 i wywiad z Norbertem Stolarczykiem
Produkcja Paweł Ładniak FishManiak.Tv

Kategoria:

Pierwsze Ogólnopolskie zawody wędkarzy niepełnosprawnych pod hasłem Wszyscy Łowimy Tak Samo, które odbyły się w Szczecinku 02-04 czerwca 2017 r. są już za nami. Ta wyjątkowa impreza zarówno uczestnikom zawodów, organizatorom, osobom towarzyszącym jaki szerokiemu gronu kibiców na długo pozostaną w pamięci. Zawody w Szczecinku to nie tylko sportowe zmagania, był to festiwal siły i wiary. Festiwal empatii, przyjaźni i integracji.

Kategoria:

"Zawody spinningowe w Szczecinku były tak wspaniałą imprezą, że moglibyście pokazywać ją w odcinkach" Takiego maila otrzymaliśmy od jednego z kibiców. A skoro dwa razy nie trzeba nas namawiać to proszę bardzo. W kolejnej odsłonie zawodów zrealizowanych przez Hooka Tv, zobaczycie to samo wydarzenie ukazane z innej perspektywy. Zobaczycie wypowiedzi uczestników, których nie było w części pierwszej. Przysłuchajcie się proszę ich wypowiedziom i odpowiedzcie na pytanie czy takie imprezy są potrzebne? dziękujemy telewizji internetowej Hooka tv za udostępnienie materiału.