fbpx

Heja Banana cz.1 Pierwsze Zawody Spinningowe Osób z Dysfunkcją Ruchu

Pierwsze Ogólnopolskie zawody wędkarzy niepełnosprawnych pod hasłem Wszyscy Łowimy Tak Samo, które odbyły się w Szczecinku 02-04 czerwca 2017 r. są już za nami. Ta wyjątkowa impreza zarówno uczestnikom zawodów, organizatorom, osobom towarzyszącym jaki szerokiemu gronu kibiców na długo pozostaną w pamięci. Zawody w Szczecinku to nie tylko sportowe zmagania, był to festiwal siły i wiary. Festiwal empatii, przyjaźni i integracji.

 Jedna z osób towarzyszących tym zawodom podsumowując całe wydarzenie wypowiedziała takie oto słowa "Nadzieja wygrała z beznadziejnością" Heja Banana i na wodę to nie tylko słowa... Serdeczne podziękowania dla Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego za zlecenie produkcji ww.materiału oraz jego użyczenie na potrzeby Wędkarzy Bez Barier

Jeśli podobał się Tobie nasz film i popierasz nasze starania mające na celu aktywizację osób z niepełnosprawnościami, wspomóż realizację naszych działań.
Możesz to zrobić:

- poprzez wpłatę dobrowolnej kwoty na konto FUNDACJI WĘDKARZE BEZ BARIER
Bank SANTANDER POLSKA nr konta bankowego: 52 1090 2851 0000 0001 4248 0244 tytułem: Cele statutowe
SWIFT: WBKPPLPP

- Poprzez aplikację Serwisu Siepomaga.pl (dostęp poniżej)
Przy użycia adresu linku lub wpisując w serwisie siepomaga.pl frazę fundacja Wędkarze Bez Barier, możesz przekazać nam jednorazową kwotę albo zostać naszym stałym POMAGACZEM inicjując pomoc na 5, 10 czy 15 złotych, to Ty wybierasz ile chcesz nam przekazać, my cieszymy się z każdej złotówki. Stali Pomagacze wraz z podziękowaniami, otrzymują od nas Certyfikat Stałego Pomagacza.


 

 

 

Kategoria: