fbpx

RODO

rodo

 

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.

Informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Wędkarze Bez Barier.  
2. Może się z Pani/Pan kontaktować się z naszym inspektorem danych osobowych poprzez numer telefonu: 506 680 611 lub poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań nałożonych na Administratora.
4. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione organom państwowym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym zadministratorem w zakresie obsługi administracyjnej, informatycznej oraz innym w celu realizacji zadań nałożonych na Administratora na podstawie zawartej umowypowierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).
5. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego przez nas w interesie publicznym lub w ramach sprawowania powierzonej nam władzy publicznej.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.
7. Pani/Pana dane osobowe będą przez nas przechowywane zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnymi archiwach oraz rozporządzeń wykonawczych zgodnie z nadaną dokumentacji kategorią archiwalną.
8. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Ma Pani/Pan prawo do:

a) żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
c) przenoszenia swoich danych osobowych,
d) cofnięcia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w dowolnym momencie,
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2. 00-193 Warszawa; fax: 22 531-03-01; Infolinia: 606-950-000

 

 

FUNDACJA WĘDKARZE BEZ BARIER
96-515 Teresin. Paprotnia
ul. Generała Władysława Andersa 1
NIP 8371866198, KRS 0000783030