fbpx

Naklejka Team WBB okrągła ⌀16 cm UV

 

Naklejka okrągła biała, ⌀ 16 cm, odporna na czynniki atmosferyczne: wysoka i niska temperatura otoczenia, śnieg, deszcz, promieniowanie UV

Przyłącz się i Ty do Teamu WBB, zamów naklejkę, przyklej w dowolnym dla Ciebie miejscu. Mając ten znak, przyklejony na samochodzie, łodzi, skrzynce wędkarskiej a nawet wiadrze na zanętę, pokażesz, że pasja i dążenie do celu  Kolegów po kiju, na których życie nałożyło ograniczenia, nie są Ci obce.

 

naklejka wbb

 

Zamówienie naklejki to najprostsza forma wsparcia jakie możemy od Ciebie otrzymać. Zyski ze sprzedaży wszystkich gadżetów WBB Team zasilają fundusz, przeznaczony na działalność prospołeczną skierowaną do niepełnosprawnych miłośników wędkarstwa.
Czym się zajmujemy zobacz TUTAJ


Cena: 15 zł + 5 zł wysyłka

Czas realizacji zamówienia, od momentu potwierdzenia przelewu max 2 dni robocze (w zależności od przewoźnika).
Zamówienia i pytania wysyłaj drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA
Przelweu dokujesz na konto Fundacji z dopiskiem Cele Statutowe, numer konta podany poniżej, następnie kontaktujesz się mailowo podając adres do wysyłki

 

Zawsze możesz też w inny sposób, wspomóc realizację naszych działań, przekazując dobrowolną kwotę.
BANK SANTANDER POLSKA
nr konta: 52 1090 2851 0000 0001 4248 0244
tytułem: Cele statutowe
SWIFT: WBKPPLPP
KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY

 

Kategoria: