fbpx

Komin ochronny Team WBB

 

Komin ochraniający Team WBB

 

Komin ochraniający Team WBB to nie tylko gadżet, ma on inne, większe znaczenie. Noszenie tej odzieży niesie ze sobą przesłanie empatii i integracji z ludźmi, którzy kochają swoją pasję bez względu na to jak wyglądają. Ciuchy WBB Team to propozycja dla prawdziwych twardzieli.

Komin WBB to tuba, która w zależności od zastosowania zabezpiecza twarz, głowę lub szyję przed chłodem, mrozem, wiatrem czy przeciągiem. Doskonale sprawdza się przy wielogodzinnej aktywności nad wodą jak również przy wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu. Staranność wykonania oraz dbałość o detale sprawia, iż niejeden twardziel sięgnie po ten produkt.

 

wbb komin www m

 

Materiał coolmax (szew z tyłu) nadruk  FULL PRINT nanoszony metodą sublimacji odporny na ścieranie, pranie, słońce. Komin obszyty szwem łańcuszkowy,  gramatura 160 g

 

Zakup kkomina to najprostsza forma wsparcia jakie możemy od Ciebie otrzymać. Zyski ze sprzedaży wszystkich gadżetów WBB Team zasilają fundusz, przeznaczony na działalność prospołeczną skierowaną do niepełnosprawnych miłośników wędkarstwa.
Czym się zajmujemy zobacz TUTAJ 

 

Cena: 35 zł

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Czas realizacji zamówienia od momentu potwierdzenia wpłaty to min. 14 dni. Przemyśl zamówienie i nie zwlekaj na ostatnią chwilę.

UWAGA
Przelweu dokujesz na konto Fundacji z dopiskiem Cele Statutowe, numer konta podany poniżej, następnie kontaktujesz się mailowo podając adres do wysyłki 

Możesz też w inny sposób wspomóc realizację naszych działań, przekazując dobrowolną kwotę.
BANK SANTANDER POLSKA
nr konta: 52 1090 2851 0000 0001 4248 0244
tytułem: Cele statutowe
SWIFT: WBKPPLPP

KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY

 

 

 

 

Kategoria: