fbpx "images/templates/dd_fishing_98/images/designer/wbb_logo.png"

Uroczystego otwarcia imprezy w przededniu zawodów dokonali Norbert Stolarczyk – pomysłodawca oraz Mariusz Getka – prezes Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Wraz z sędziami w piątek punktualnie o godzinie 18 dokonano wstępnej odprawy - sprawdzenia liczby uczestników, rozdania regulaminów zawodów oraz przypomnienia o bardzo ważnych zasadach bezpieczeństwa.

 

3 czerwca od godziny 8:00 na przystani jeziora Trzesiecko rozpoczęło się pierwsze pakowanie sprzętu na łodzie które zostały przygotowane specjalnie na ten dzień dla przybyłych uczestników. Trzydzieści dwu osobowych ekip (uczestnik zawodów + opiekun) tego dnia wbrew wszelkim znakom powstałym na jeziorze rozstrzygnęli o wynikach zawodów. Podczas jednej pięciogodzinnej tury zawodów bezkonkurencyjnym zwycięzcą został Wiesław Marszałkowski wyciągając z wody na swoją łódź jedynego prawie metrowej długości szczupaka co dało mu 1-sze miejsce tych zawodów. Wśród zawodników mięliśmy zaszczyt gościć trzy Panie które również brały czynny udział w zawodach.

Wieczorem po zawodach wszyscy zostali zaproszeni na oficjalne rozdanie nagród oraz koncert Moniki Kuszyńskiej – byłej wokalistki zespołu Varius Manx. W asyście wszystkich osób które były tego dnia z nami – oraz sponsorów branży wędkarskiej dokonano rozdania wielu cennych nagród. Natomiast pani Monika zaraz po urokliwym koncercie bardzo chętnie rozdając autografy nie odmawiała pozowania do pamiątkowych zdjęć. Ze sceny padło również wiele ciepłych słów w podziękowaniu dla organizatorów, współorganizatorów, osobom pomagającym przy organizacji i firmom zaangażowanym w zapewnieniu fantastycznych wrażeń.

21

15

24

4 czerwca był to dzień pożegnań i już bardziej na wymianę kontaktów między zawodnikami i przybyłymi gośćmi, ostatnimi wymianami zdań, konsultacji i podziękowaniami za udział w rywalizacji gdzie serdeczności zdawało się nie być końca.

My WBB ze swojej strony również chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie, poświęcony niejednokrotnie swój wolny czas w zorganizowanie zawodów z łodzi dla osób niepełnosprawnych. Takich zawodów jak te pierwsze na których mięliśmy zaszczyt być i w nich uczestniczyć już nikt nie powtórzy… Dziękujemy mediom za wspaniałe relacje wideo oraz pracownikom baz noclegowych za organizacje oraz wytrwałość. Podziękowanie również należy się osobom pracującym przy zbudowaniu tak fantastycznie przystosowanej dla wózków przystani na Jeziorze Trzesiecko. Teraz już możemy z czystym sumieniem przyznać się do tego że mamy u Nas w pełni profesjonalną i przetestowaną przystań dla osób niepełnosprawnych…

Dziękujemy!

SPONSORZY:

SALMO
DRAGON
SPIDER WIRE
BERKLEY
MITCHELL
DAIWA
KONGER
SPINMAD
MIKADO ABRAMIS
D.A.M
MISTRALL
FISH UP
COMPFISHING
CRAZY FISH
CRAZY FISHERMEN
KURNIK FISHING
FUNDACJA RATUJ RYBY
FISHING MADNES
WATER KING - MARCIN MARSZAŁEK
PRACOWNIA ROZTOCZE - PIOTR MOŁDOCH
LP RODS - PIOTR LIPIEC
LOVE BAITS - PIOTR PRAŻMOWSKI
WOBLERY - IREK GĘBSKI
PRIMANKI - PAWEŁ KASPEROWICZ
FISHING LURES - MARCIN GAŁKA
STARTBAITS
PZW OKRĘG KOSZALIN
GROMBIK TEAM

ORGANIZATORZY: ORGANIZACJA WĘDKARZE BEZ BARIER SZCZECINECKA LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA SAMORZĄDOWA AGENCJA PROMOCJI I KULTURY OŚRODEK SPORTU I REKREACJI KOŁO PZW JESIOTR

PATRONI MEDIALNI: WIADOMOŚCI WĘDKARSKIE, HOOKA.TV, WĘDRÓWKI Z WĘDKĄ, GAWEX MEDIA

PATRONAT HONOROWY: BURMISTRZ MIASTA SZCZECINEK, PREZES POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO

Do zobaczenia za rok!

Autor:
uczetnik zawodów Paweł Goraj