fbpx

Wędkarze Bez Barier na pokazie wędzisk LureLeader

W minioną sobotę 7 października 2017 r. Mieliśmy przyjemność gościć na pokazie sprzętu wędkarskiego naszego Partnera LureLeader Polska. Partnerstwo to nie tylko oczekiwanie na wsparcie przy organizowaniu imprez wędkarskich, to wspólne dążenie do osiągania celów, dlatego na tym pokazie nie mogło nas zabraknąć.

 

wbb 201710 pokaz lureleader 01

fot. DORFO DESING

LureLeader jest nową marką na polskim rynku wędkarskim. Obecnie w ofercie znajdziemy wędziska spinningowe i castingowe do połowu drapieżników oraz ryb spokojnego żeru poławianych metodą spinningową, niewątpliwą zaletą wędzisk jest ręczna ich produkcja. Z zapewnień przedstawiciela na polskę Tomasza Frelika, a zarazem naszego partnera wynika, że asortyment sprzętu będzie się poszerzał.

 wbb 201710 pokaz lureleader 02

Swój debiut wystawienniczy LureLeader Polska miało na Podhalańskim Pucharze Sandacza, międzynarodowych zawodach wędkarskich zorganizowanych na Zbiorniku Czorsztyn, na których też byliśmy. Teraz mieliśmy okazję gościć na drugim, a pierwszym pokazie w stacjonarnym salonie sprzedaży “U Zbyszka” mieszczącego się przy ulicy Obozowej 85 w Warszawie.
Spotkanie ze starymi znajomymi, poznanie nowych twarzy, wspólne rozmowy, a to wszystko z możliwością pomachania wędką, uznajemy za miło spędzony wieczór.

wbb 201710 pokaz lureleader 03

 

W naszej ocenie wystawienniczy debiut LureLeader Polska uznajemy za udany, pozostaje życzyć firmie dalszego rozwoju i kolejnych pokazów sprzętu na terenie całego kraju. Jako Partner LureLeader postaramy się na każdym z nich pojawić.

lure leader polska

 

 

WBB
Norbert Stolarczyk

Kategoria: