fbpx

Wędkarze Bez Barier na Evolution 2019

Wędkarze Bez Barier na Evolution 2019

WBB na tragach rękodzieła wędkarskiego to pierwsze w historii Wędkarzy Bez Barier oficjalne wystawiennictwo publiczne.  Po czterech latach działalności, w której to pobudziliśmy ambicje ludzi z niepełnosprawnością i pokazaliśmy, że siedzenie w czterech ścianach to najgorsze z możliwych rozwiązań, nadszedł czas aby działalność WBB promować na eventach wędkarskich. Dzięki uprzejmośći organizatora, który użyczył nam stoisko wystawiennicze stało się to możliwe.

Co to jest Evolution? Jest to trzecia edycja targów wędkarskich organizowanych przez markę  GROMBIK TEAM, na których prezentowane będą dzieła artystów, a więc: ręcznie wykonane przynęty muchowe, spinningowe, rzeźby, akcesoria wędkarskie.  
Tegoroczna edycja targów przyjęła nazwę Targi wędkarskie Evolution 2019TARGI Rękodzieła Wędkarskiego, targi odbędą się w Łomiankach koło Warszawy przy ulicy Staszica 2.

 

 wbb 201901 xbaber evolution

 

Serdecznie zapraszamy naszych fanów, osoby zaangażowane w działalność WBB oraz wszystkich chętnych aby dowiedzieć się więcej o działalność Wędkarzy Bez Barier. Zapraszamy również osoby prowadzące placówki edukacji dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie oraz przedstawicieli Warsztatów Terapii Zajęciowej aby mogły dowiedzieć się o programie RYBOTERAPIA. Znajdziecie nas na stoisku G1

Zapamiętaj 12 – 13 stycznia 2019 Łomianki, ul. Staszica 2  

Partner Wędkarzy Bez Barier na EVOLUTION 2019
GROMBIK TEAM
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Widzimy się w Łomiankach

 

Kategoria: