fbpx

DAROWIZNA na CELE STATUTOWE

 Prosimy, wesprzyj naszą działalność.

 

 

Fundacja Wędkarze Bez Barier jest organizacją pozarządową, której celem jest inicjowanie, organizowanie i promowanie turystyki, kultury fizycznej, wędkarstwa sportowego i rekreacyjnego, szczególnie wśród osób czasowo lub trwale niepełnosprawnych oraz integracja sportowców o zróżnicowanych możliwościach psycho-fizycznych. Prowadzimy warsztaty wędkarskie oparte o program RYBOTERAPIA, skierowane do Zespołów Szkół  Specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowych Domów Samopomocy. Organizujemy również imprezy wędkarskie, skierowane do osób z niepełnosprawnościami. 

 

1. PRZELEW TRADYCYJNY 

Możesz to zrobić przelewem tradycyjnym, jednorazowo lub obciążając swoje konto zleceniem stałym zaledwie o złotówkę. Dla Ciebie to tylko złotówka, której utraty nie odczujesz, dla nas to oznacza realizację wytyczonych celów.

BANK SANTANDER POLSKA
nr 52 1090 2851 0000 0001 4248 0244
tytułem: DAROWIZNA na cele statutowe
SWIFT: WBKPPLPP

2. SZYBKO, SPRAWNIE, WYGODNIE

Dbając o Państwa czas i komfort, uruchomiliśmy możliwość szybkiego i bezpiecznego przelewu. Mogą Państwo dokonać jednorazowej wpłaty lub dokonać regularnego comiesięcznego wsparcia. Z uwagi na poważne zagrożenia oszustwami internetowymi, weszliśmy w współpracę z Fundacją Siępomaga, która autoryzuje nasz profil oraz dokłada wszelkich starań co do bezpieczeństwa transakcji.


>

3. ZAKUPY NASZYCH PRODUKTÓW

Możesz również w formie wsparcia zakupić, któryś  z naszych firmowych gadżetów, dołączając do drużyny Team WBB. Zajrzyj do zakładki GADŻETY WBB gdzie znajdziesz naszą odzież Team WBB oraz inne drobne upominki. Zyski ze sprzedaży gadżetów przeznaczamy na realizację naszych celów.

 

Masz pytania, a może chiałbyś coś zaproponować? Zapraszamy do zakładki KONTAKT

 

FUNDACJA WĘDKARZE BEZ BARIER
96-515 Teresin. Paprotnia
ul. Generała Władysława Andersa 1
NIP 8371866198, KRS 0000783030


Kategoria: